Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 27.02.2011, 01:07
fialo napisał(a):Wyświetl post
Ja nikomu nic nie zabraniam, tylko zwracam uwagę, że powinniśmy się skupić na Podbeskidziu, bo Ruch dopiero za tydzień, a "Górale" już za 3 dni. Jak mi się zdaję to nawet odpowiedniego tematu nie ma.
Masz rację. Z tym, że to piłkarze muszą się skupić najpierw na PP.

A my sobie możemy gadać.

My musimy po prostu przyjść na oba mecze i wspomóc Ich dopingiem. Reszta jest w Ich głowach i nogach.
Odpowiedz cytując