|
Senior Member
Offline
|
#28

27.02.2011, 00:14
|
fialo napisał(a): 
|
Nie rozumiem dyskusji w tym temacie chwilowo. Nie zapominajcie, że przed meczem z Ruchem gramy jeszcze z Podbeskidziem i to na tym rywalu powinniśmy się aktualnie skupić.
|
a co tu do rozumienia ?
|
|