Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 26.02.2011, 23:55
Pisałem już w innym temacie, że dwa najbliższe mecze u siebie będą dla nas nader istotne. Jeśli uda się przez nie przejść ze zwycięstwami, zawodnicy dostaną pozytywnego kopa, zgrają się między sobą i na pewno będzie im łatwiej w kolejnych spotkaniach. Co więcej oglądając rywali do MP można przypuszczać, że niektórzy mają szansę na zgubienie jakiś punktów.

Dlatego jako kibice musimy zrobić wszystko, żeby dopingiem wspomóc naszych grajków. Niech nasi zawodnicy znowu poczują moc Armii Białej Gwiazdy!
Odpowiedz cytując