buczo1985 napisał(a):

Sobota remisów, co nam jest bardzo na rękę
|
nadeszła wkońcu taka pora , aby odskoczyc od reszty stawki , bo bliskośc takich drużyn jak Górnik Zabrze lub Bełchatów jest po prostu nie na miejscu .
Terminarz tak się ułożył że wygranie kolejnych 4 spotkań ( teoretycznie łatwiejszych ) , w tym 3 u siebie jest naszym obowiązkiem . szczególnie rywal 2-3 kwietnia czyli Jagiellonia Białystok będzie arcy prestiżowym spotkaniem . Wiele nam wyaśni .
Jeśli tak się stanie to wszystko wskazuje na to że początkiem kwietnia będziemy mieli 2-3 punktowa przewagę nad resztą stawki na tym poziomie rywalizacji , Kwiecień i Maj to będzie maraton w którym może paść wiele różnych rozstrzygnięć . Niemniej jednak taka spłaszczona tabela jaka miała miejsce na jesień już się nie powtórzy .