Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8510
Stary 26.02.2011, 23:37
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Sobota remisów, co nam jest bardzo na rękę
nadeszła wkońcu taka pora , aby odskoczyc od reszty stawki , bo bliskośc takich drużyn jak Górnik Zabrze lub Bełchatów jest po prostu nie na miejscu .

Terminarz tak się ułożył że wygranie kolejnych 4 spotkań ( teoretycznie łatwiejszych ) , w tym 3 u siebie jest naszym obowiązkiem . szczególnie rywal 2-3 kwietnia czyli Jagiellonia Białystok będzie arcy prestiżowym spotkaniem . Wiele nam wyaśni .
Jeśli tak się stanie to wszystko wskazuje na to że początkiem kwietnia będziemy mieli 2-3 punktowa przewagę nad resztą stawki na tym poziomie rywalizacji , Kwiecień i Maj to będzie maraton w którym może paść wiele różnych rozstrzygnięć . Niemniej jednak taka spłaszczona tabela jaka miała miejsce na jesień już się nie powtórzy .
Ostatnio edytowane przez Karherop : 26.02.2011 o godz. 23:40.
Odpowiedz cytując