Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8509
Stary 26.02.2011, 23:33
zidanemarcin napisał(a):Wyświetl post
Na koniec o obwodzie piłki:

http://www.youtube.com/watch?v=_Ng8VIfq9s4

I chyba wszystko jasne.
Tylko, że każdy biorący udział w dyskusji na ten temat wie kiedy jest gol, a kiedy nie. Dyskutowaliśmy nad samym słowem "obwód" czy jest ono odpowiednie

------------------------------------
Bardzo dobry dzień dla nas.
Szkoda tylko, że Lechia nie wygrała z Ruchem. Wtedy byłoby idealnie.

Liczę jutro że Górnik sprawi niespodziankę i wywiezie chociaż punkt z Konwiktorskiej. Na Widzew szeczólnie nie liczę. Choć mogliby mnie zaskoczyć
Odpowiedz cytując