zidanemarcin napisał(a):

Tylko, że każdy biorący udział w dyskusji na ten temat wie kiedy jest gol, a kiedy nie. Dyskutowaliśmy nad samym słowem "obwód" czy jest ono odpowiednie
------------------------------------
Bardzo dobry dzień dla nas.
Szkoda tylko, że Lechia nie wygrała z Ruchem. Wtedy byłoby idealnie.
Liczę jutro że Górnik sprawi niespodziankę i wywiezie chociaż punkt z Konwiktorskiej. Na Widzew szeczólnie nie liczę. Choć mogliby mnie zaskoczyć
