Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9466
Stary 26.02.2011, 23:21
Cały Paljić. Ogólnie ma się wrażenie, że nabytki z lata polubiły Wisłę.
Melikson jakiś taki zagubiony, ale w końcu pierwszy raz uczestniczył w oficjalnym meczu i nie przeszedł "treningu" jak reszta na początku sezonu.
Odpowiedz cytując