WCracow napisał(a):

|
Mielcarski kapitalnie przedstawil II linie Wisly. Mamy najmocniejsza pomoc w lidze i zawodnikow, ktorzy moga na prawde swietnie grac i sie uzupelniac. Sivakow gral b.dobrze i odwalal czarno robote. My tego nie widzielismy, bo nie jestesmy ekspertami.
|
Ale przede wszystkim, przed TV nie widzisz całego boiska, nie widzisz jak cała drużyna się przesuwa - nawet gdybyś był ekspertem. Tym bardziej cenne, ze Mielcarski to wielki fan Legii i generalnie jechał zawsze po nas.
Dla tych co nie widzieli: np. pokazywał jak Sivakov i Melikson cały czas w ruchu wymieniali się pozycjami, jak rewelacyjnie cała drużyna sie asekurowała. W akcji, w której Q poszedł do przodu (chyba do rogu)i był potem kontratak, linie obrony idealnie trzymali z prawej strony Małecki, a w środku Siva, Chavez, z lewej Paljic, a potem płynnie Siva z Q wymienili się miejscami i jeszcze Q skasował akcję, a Siva wychodząc z linii obrony tez nie poszedł się położyć na trawkę tylko podsuwał się umiejętnie pod atakującą Arkę. I g... Arce z akcji wyszło.