Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20980
Stary 26.02.2011, 22:06
Antena jest czysta i odśnieżona, nie ruszałem jej od wczoraj. Wyszukiwanie kanałów nic nie zmienia, nie są przestawione bo po włączenieniu przykładowo 24 - C+ sport HD pojawia mi się na pasku co aktualnie tam powinno być wyświetlane, ale na ekranie mam napis "brak uprawnień do odbioru tego kanału". No nic, jak jutro samo nie przejdzie to zadzwonię na tę infolinię albo podejdę w poniedziałek do ich agenta.
Odpowiedz cytując