Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8505
Stary 26.02.2011, 22:02
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Bartłomiej Grzelak już wiosną nie zagra.Troche dziwne że Probierz zdecydował sie sprowadzic zimą tak kontuzjogennego napastnika.
Jeszcze rozumiem, jak by go latem sprowadził, a tak nie dość, że się sam połamał, to jeszcze kolegów o kontuzje będzie przyprawiał
Odpowiedz cytując