AYALA napisał(a):

|
Bartłomiej Grzelak już wiosną nie zagra.Troche dziwne że Probierz zdecydował sie sprowadzic zimą tak kontuzjogennego napastnika.
|
Jeszcze rozumiem, jak by go latem sprowadził, a tak nie dość, że się sam połamał, to jeszcze kolegów o kontuzje będzie przyprawiał
