Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
elvis11
Junior Member
Od: 03.2010
Offline
#
20979
26.02.2011, 22:02
Sprawdź czy ci śnieg nie zasypał anteny, ja jak miałem źle ustawioną antenę to taki miałem problem zwykłe kanały szły bez problemu a HD nie. Przyszedł śpec od ustawiania ze sprzentem gitara.
elvis11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do elvis11
Znajdź inne posty napisane przez elvis11