Bekas napisał(a):

|
Bardzo fajna analiza w Canal plus. Szczególnie polecam niektórym naszym forumowym pseudoekspertom. Zwłaszcza co do zawodników, których gry nie widać, ale odwalają czarna robotę (typu Sivakov).
|
Fajnie pan Mielcarski to przedstawił, dobrze, że siedzi ktoś tam kto zna się na piłce, skrót i jego komentarz który został przedstawiony w C+ to jakiś skandal, pokazywane pół sytuacje Arki po jakiś rykoszetach podczas gdy my mieśmy jeszcze klika składnych akcji. Widać że Sivakov zebrał trochę włoskich szlifów. Powiem tylko tyle że po tym co zagrał Wilk, Melikson czy nawet Sivakov pierwszy raz od dawien dawna Sobol nie jest pewniakiem do składu.