Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8504
Stary 26.02.2011, 21:47
Bartłomiej Grzelak już wiosną nie zagra.Troche dziwne że Probierz zdecydował sie sprowadzic zimą tak kontuzjogennego napastnika.
http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs....RT02/671603003
Odpowiedz cytując