Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2410
Stary 26.02.2011, 21:42
Antystenes napisał(a):Wyświetl post
A wg mnie powinien powstać temat "mega śmietnik" ala czat czy inny onet, gdzie można (jeśli ktoś czuje taką potrzebę) napisać co się chce. Oczywiście bez naruszania zasad forum, czyli bez wyzwisk, przekleństw, obrażania zawodników, przekręcania nazw itp..

Można by tam:
1. na bieżąco komentować mecz Wisły (minuta po minucie),
2. cieszyć się lub płakać (wg. uznania) z rezultatów polskich drużyn w Europie, itp.

Temat by był otwierany tylko w godzinach ja gra Wisła lub polska ekipa w pucharach.

Raz dziennie lub raz w tygodniu temat by był czyszczony przez modów de zera i sprawa załatwiona. Użytkowników forum by nie ubyło, mniej roboty dla modów, każdy zadowolony. Wilk syty i owca cała.

Sam sobie odpowiedziałeś dlaczego nie powstanie takie coś, nie ma opcji. W tematach meczowych praktycznie co post - wyzwiska/ przekleństwa kropkowane czy nie, obrażanie zawodników.
Jeżeli by nie przeklinano i nie wyzywano zawodników WŁASNEJ DRUŻYNY to w ogóle nie było by dyskusji na ten temat.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując