sportnh napisał(a):

Panowie jeszcze raz tak dla wyjasnienia.
Chce kupic dla siebie i kolegi bilet na Podbeskidzie albo na Ruch.
Nie mamy karty kibica ani zadnego starego identyfikatora ani nic z tych rzeczy.
Wystarczy ze podam swoj i kolegi PESEL i dane i zaplace fizycznie tylko za same bilety <- dobrze rozumiem?
Czy z racji ze nie mamy kart kibica jeszcze jest jakas jednorazowa oplata (tak jak ta stara 5zl 'jednorazowy identyfikator')
dzieki
|
Podajesz PESEL swój i kolegi i kupujesz dwa bilety, bez żadnych dodatkowych kosztów.
Jeżeli posiadasz legitymacje szkolną/ studencką to pokazujesz i masz ze zniżką.