Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4258
Stary 26.02.2011, 20:49
Panowie jeszcze raz tak dla wyjasnienia.

Chce kupic dla siebie i kolegi bilet na Podbeskidzie albo na Ruch.

Nie mamy karty kibica ani zadnego starego identyfikatora ani nic z tych rzeczy.

Wystarczy ze podam swoj i kolegi PESEL i dane i zaplace fizycznie tylko za same bilety <- dobrze rozumiem?

Czy z racji ze nie mamy kart kibica jeszcze jest jakas jednorazowa oplata (tak jak ta stara 5zl 'jednorazowy identyfikator')

dzieki
Odpowiedz cytując