Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4257
Stary 26.02.2011, 20:42
theOne napisał(a):Wyświetl post
od piątku (25luty) ruszyła sprzedaż na obydwa mecze
ps. przeglądacie w ogóle oficjalną stronę Wisły? tam wszystko pisze..
Tak jak napisał PAC - chodzi mi jak się bilety rozchodzą.
Odpowiedz cytując