Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2405
Stary 26.02.2011, 20:32
wisl@k_TS napisał(a):Wyświetl post
Więc zamknięcie tematu byłoby lekiem na całe zło...

Btw, to w takim razie dlaczego zamykany jest temat o Europejskich Pucharach w czasie meczów polskich drużyn? I tu i tu jest robiona siara na całą Polskę.
Pozwolę sobie zabrać głos, jeżeli modzi są na meczu lub go oglądają w TV i wg Ciebie zamknięcie będzie dobrym pomysłem, to śmiem twierdzić, że jeszcze nie minie 5 minut i już otworzą 10 następnych tematów meczowych w których będą ''komentować'' mecz.


Moja propozycja jest taka, przeglądać po meczu te tematy i dawać bany/ ostrzeżenia po prostu, bo trochę to dziwne, że o 20:35 '' połowa składu nie nadaje się do grania, Małecki jest ****, Cikos krzywo kopie, bo taki bo sraki a za 30 minut Mały strzela bramkę i połowa tych gości co po nim jeździli teraz nosi go na rękach.

Zresztą modzi zrobią i tak co będą uważać za słuszne.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując