wisl@k_TS napisał(a):

Więc zamknięcie tematu byłoby lekiem na całe zło...
Btw, to w takim razie dlaczego zamykany jest temat o Europejskich Pucharach w czasie meczów polskich drużyn? I tu i tu jest robiona siara na całą Polskę.
|
Pozwolę sobie zabrać głos, jeżeli modzi są na meczu lub go oglądają w TV i wg Ciebie zamknięcie będzie dobrym pomysłem, to śmiem twierdzić, że jeszcze nie minie 5 minut i już otworzą 10 następnych tematów meczowych w których będą ''komentować'' mecz.
Moja propozycja jest taka, przeglądać po meczu te tematy i dawać bany/ ostrzeżenia po prostu, bo trochę to dziwne, że o 20:35 '' połowa składu nie nadaje się do grania, Małecki jest ****, Cikos krzywo kopie, bo taki bo sraki a za 30 minut Mały strzela bramkę i połowa tych gości co po nim jeździli teraz nosi go na rękach.
Zresztą modzi zrobią i tak co będą uważać za słuszne.