wisl@k_TS napisał(a):

Więc zamknięcie tematu byłoby lekiem na całe zło...
Btw, to w takim razie dlaczego zamykany jest temat o Europejskich Pucharach w czasie meczów polskich drużyn?
|
Bo:
- modzi lub admini
nie są na meczu,
nie wykonują na nim inne czynności lub po prostu meczu
nie oglądają i dlatego ślęczą na forum pilnując proporcji,
- bo są tam osoby, które
nie mają ochotę sobie pogadać, ale robią siarę.