Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2403
Stary 26.02.2011, 20:15
wisl@k_TS napisał(a):Wyświetl post
Więc zamknięcie tematu byłoby lekiem na całe zło...

Btw, to w takim razie dlaczego zamykany jest temat o Europejskich Pucharach w czasie meczów polskich drużyn?
Bo:
- modzi lub admini nie są na meczu, nie wykonują na nim inne czynności lub po prostu meczu nie oglądają i dlatego ślęczą na forum pilnując proporcji,
- bo są tam osoby, które nie mają ochotę sobie pogadać, ale robią siarę.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując