rav napisał(a):

Bo:
- modzi lub admini są na meczu, wykonują na nim inne czynności lub po prostu mecz oglądają i nie będą ślęczeć na forum,
- bo są osoby, które mają ochotę sobie pogadać; nikt nie każe Ci do nich dołączać.
Przeszkadza Ci to? Nie wchodź.
Ktoś bredzi? Wciśnij "ignoruj".
Nie czepiaj się.
|
Więc zamknięcie tematu byłoby lekiem na całe zło...
Btw, to w takim razie dlaczego zamykany jest temat o Europejskich Pucharach w czasie meczów polskich drużyn? I tu i tu jest robiona siara na całą Polskę.