Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2402
Stary 26.02.2011, 19:51
rav napisał(a):Wyświetl post
Bo:
- modzi lub admini są na meczu, wykonują na nim inne czynności lub po prostu mecz oglądają i nie będą ślęczeć na forum,
- bo są osoby, które mają ochotę sobie pogadać; nikt nie każe Ci do nich dołączać.

Przeszkadza Ci to? Nie wchodź.
Ktoś bredzi? Wciśnij "ignoruj".

Nie czepiaj się.
Więc zamknięcie tematu byłoby lekiem na całe zło...

Btw, to w takim razie dlaczego zamykany jest temat o Europejskich Pucharach w czasie meczów polskich drużyn? I tu i tu jest robiona siara na całą Polskę.
the end
Odpowiedz cytując