grogoriogreg napisał(a):

|
Po kiego ch... ma brać na mecze maczetę? Oczywiście będzie taki jak opisani wyżej.
|
a w jakim Ty świecie żyjesz? napewno nie kibicowskim.
Wisła nosi sprzęt bo Pasy noszą sprzęt i na odwrót. Tak jest i tak będzie, taka specyfika miasta, i jeżeli myślisz że to się szybko zmieni to jesteś w błędzie.