Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1065
Stary 26.02.2011, 18:14
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
Po kiego ch... ma brać na mecze maczetę? Oczywiście będzie taki jak opisani wyżej.
a w jakim Ty świecie żyjesz? napewno nie kibicowskim.
Wisła nosi sprzęt bo Pasy noszą sprzęt i na odwrót. Tak jest i tak będzie, taka specyfika miasta, i jeżeli myślisz że to się szybko zmieni to jesteś w błędzie.
Odpowiedz cytując