Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
PAC
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4254
Stary 26.02.2011, 17:50
theOne napisał(a):Wyświetl post
od piątku (25luty) ruszyła sprzedaż na obydwa mecze
ps. przeglądacie w ogóle oficjalną stronę Wisły? tam wszystko pisze..
Jemu chyba chodzi o to jak się sprzedają a nie od kiedy.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując