Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8494
Stary 26.02.2011, 17:49
I jak najbardziej rozumiem o co Ci chodzi, więc wydaje mi się, że zgodnie przyznacie, że używanie określenia 'obwód piłki' przez polskich komentatorów jest niewłaściwe. Ponadto Proud, to co u Ciebie na rysunku jest obwodem rzutu piłki to nie jest obwód rzutu piłki, a jedynie średnica rzutu piłki na płaszczyznę. Chodzi mi o przypadek nr 2.
Odpowiedz cytując