Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8493
Stary 26.02.2011, 17:40
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Logicznym i oczywistym wydaje się, że mówimy o obwodzie rzutu piłki na murawe.
Jako, że sprokurowałem tą jałową dyskusję, to mam nadzieję, że ją zakończę.

Już chyba wiem o co chodzi. Niepotrzebnie narobiłem zamieszania.

mr kwolf ma rację. Chodzi o obwód piłki, ale rozpatrywany jako ten równoległy obwód do murawy, a nie prostopadły, tak jak mi się wydawało.

Dołączam rysunek o co mi chodzi.

1 przypadek: obwód jest mierzony jako obwód rzutu piłki, jeśli się on znajdzie za linią, to jest bramka. Jeśli nie, to bramki nie ma.

2 przypadek: ja tak to sobie wyobrażałem. Wtedy rzeczywiście, obwód kończyłby się kilkadziesiąt cm za linią. Gdybyśmy go rozwineli.

Przepraszam Panowie, za niepotrzebną dyskusję. Mea culpa.

Mam nadzieję, że na tym zakończymy ten OT. pozdrawiam!
Załączone obrazki
Typ pliku: jpg rozkminy.jpg (8,7 KB, 121 wyświetleń)
Odpowiedz cytując