Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#733
Stary 26.02.2011, 17:23
W kwestii wychodzenia na pozycje to przy 15 stopniach mrozu trochę zatyka! nasi i tak sporo biegali uważam... poza tym nikt w takich warunkach i przy takiej zwrotności nie chciał dostać piłki tyłem do bramki... myślę, że naprawdę jak na te warunki bardzo dobry mecz zagraliśmy... mróz niedługo ustąpi i będzie wiosna
Odpowiedz cytując