Wyświetl pojedynczy post
Bielau
Senior Member
 
Od: 03.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#731
Stary 26.02.2011, 17:22
Hmm aż z ciekawości zajrzałem na jakąś strone LEgii i na Legia.net w komentarzach dotyczących 16 kolejki ekstraklasy piszą, że Wisła rozegrała bardzo dobre spotkanie, że patrząc na mecze Wisły, Legii, Polonii i Lecha to my zaprezentowaliśmy się najlepiej. I cholernie nam zazdroszczą już po jednym meczu Meliksona !
Odpowiedz cytując