|
Hmm aż z ciekawości zajrzałem na jakąś strone LEgii i na Legia.net w komentarzach dotyczących 16 kolejki ekstraklasy piszą, że Wisła rozegrała bardzo dobre spotkanie, że patrząc na mecze Wisły, Legii, Polonii i Lecha to my zaprezentowaliśmy się najlepiej. I cholernie nam zazdroszczą już po jednym meczu Meliksona !
|