Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#727
Stary 26.02.2011, 17:04
Titto napisał(a):Wyświetl post
Z forum kibiców Legii o meczu Arka - Wisła
Dziwne, że większość uważa, że mecz był na niskim poziomie. Wg. mnie mecz stał na wysokim poziomie.
Bo oglądali swoje spotkanie i mecz w Gdyni oceniają przez pryzmat wyniku i minuty, w której padł gol.
Odpowiedz cytując