Titto napisał(a):

Z forum kibiców Legii o meczu Arka - Wisła
Dziwne, że większość uważa, że mecz był na niskim poziomie. Wg. mnie mecz stał na wysokim poziomie.
|
Bo oglądali swoje spotkanie i mecz w Gdyni oceniają przez pryzmat wyniku i minuty, w której padł gol.