Temat
:
[16 kolejka] Arka Gdynia - Wisła Kraków 25 luty piątek godz. 20:00 .
Wyświetl pojedynczy post
mr mojo
Member
Od: 09.2010
Offline
#
11
26.02.2011, 17:01
Titto
napisał(a):
Z forum kibiców Legii o meczu Arka - Wisła
Dziwne, że większość uważa, że mecz był na niskim poziomie. Wg. mnie mecz stał na wysokim poziomie.
Ma bolec
mr mojo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mr mojo
Znajdź inne posty napisane przez mr mojo