Z forum kibiców Legii o meczu Arka - Wisła
Cytat:
Heh, Wisła niestety przyfarciła i już uciekła nam na 2 punkty. Fani Wisły mają się z kim utożsamiać: 9 zagranicznych w pierwszym składzie
|
Cytat:
|
Najsmieszniejsze jest to, ze jak napastnicy nie strzelali, tak nie strzelaja u nich i sie pewnie zbytnio ten fakt nie zmieni. Nawet jak im sie uda do mistrza(nie daj boze) dociagnac, to w pucharach raczej oklep dostana od kazdego.
|
Cytat:
Wisła zagrała średnio, przez większą część mecz waliła głową w mur, Arka całkiem solidnie, miała kilka sytuacji. Ogólnie jednak Wisła była lepsza, miała więcej z gry, no i mocno przyfarciła tym golem w końcówce
Ale faktycznie, jeśli ten cały Maor będzie tak dalej grał, to długo w Krakowie nie posiedzi..
|
Cytat:
|
Które to już ich fartowne 1-0? Oni farcą jeszcze bardziej niż my na jesieni!
|
Cytat:
|
Mecz był średni. Wisła owszem przyfarciła. Arka całkiem solidnie grała chyba za bardzo uwierzyła że będzie remis.
|
Dziwne, że większość uważa, że mecz był na niskim poziomie. Wg. mnie mecz stał na wysokim poziomie.