Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#725
Stary 26.02.2011, 16:58
Z forum kibiców Legii o meczu Arka - Wisła
Cytat:
Heh, Wisła niestety przyfarciła i już uciekła nam na 2 punkty. Fani Wisły mają się z kim utożsamiać: 9 zagranicznych w pierwszym składzie
Cytat:
Najsmieszniejsze jest to, ze jak napastnicy nie strzelali, tak nie strzelaja u nich i sie pewnie zbytnio ten fakt nie zmieni. Nawet jak im sie uda do mistrza(nie daj boze) dociagnac, to w pucharach raczej oklep dostana od kazdego.
Cytat:
Wisła zagrała średnio, przez większą część mecz waliła głową w mur, Arka całkiem solidnie, miała kilka sytuacji. Ogólnie jednak Wisła była lepsza, miała więcej z gry, no i mocno przyfarciła tym golem w końcówce

Ale faktycznie, jeśli ten cały Maor będzie tak dalej grał, to długo w Krakowie nie posiedzi..
Cytat:
Które to już ich fartowne 1-0? Oni farcą jeszcze bardziej niż my na jesieni!
Cytat:
Mecz był średni. Wisła owszem przyfarciła. Arka całkiem solidnie grała chyba za bardzo uwierzyła że będzie remis.
Dziwne, że większość uważa, że mecz był na niskim poziomie. Wg. mnie mecz stał na wysokim poziomie.
Odpowiedz cytując