Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
theOne
Junior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4253
Stary 26.02.2011, 16:17
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
Z Podbeskidziem.. Właśnie , orientuje się ktoś jak bilety na mecz z Ruchem? Bo nie będę miał kasy wcześniej niż koło wtorku...
od piątku (25luty) ruszyła sprzedaż na obydwa mecze
ps. przeglądacie w ogóle oficjalną stronę Wisły? tam wszystko pisze..
Ostatnio edytowane przez theOne : 26.02.2011 o godz. 16:20.
Odpowiedz cytując