tarantulaw2 napisał(a): 
|
Z Podbeskidziem.. Właśnie , orientuje się ktoś jak bilety na mecz z Ruchem? Bo nie będę miał kasy wcześniej niż koło wtorku...
|
od piątku (25luty) ruszyła sprzedaż na obydwa mecze
ps. przeglądacie w ogóle oficjalną stronę Wisły? tam wszystko pisze..
Ostatnio edytowane przez theOne : 26.02.2011 o godz. 16:20.
|