Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mr mojo
Member
Od: 09.2010
Offline
#
8478
26.02.2011, 16:10
Pech jednego , szczescie drugiego. Sotirovic nie bedzie mial problemow ze znalezieniem pracodawcy.
Nowak i 1-1. A skonczy sie na 1-2 dla GKS
mr mojo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mr mojo
Znajdź inne posty napisane przez mr mojo