|
jeśli było to sory wielkie. Sprawa wygląda tak, że ja mam karnet ale gdybym chciał kogos zabrac na mecz to jak by to wyglądało? Ta osoba musiała by miec KK, wystarczy mi jej numer PESEl, czy ewentualnie bilet zostanie " wbity " na mój karnet czy bedzie w postaci papierkowej? Bardzo prosze o odpowiedź
|