Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4250
Stary 26.02.2011, 16:05
jeśli było to sory wielkie. Sprawa wygląda tak, że ja mam karnet ale gdybym chciał kogos zabrac na mecz to jak by to wyglądało? Ta osoba musiała by miec KK, wystarczy mi jej numer PESEl, czy ewentualnie bilet zostanie " wbity " na mój karnet czy bedzie w postaci papierkowej? Bardzo prosze o odpowiedź
Odpowiedz cytując