Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8472
Stary 26.02.2011, 15:55
Polonia niezle teraz przycisnela

Bytomianie i GKS slabo graja... Karny dla Polonii ale oczywiscie sedziowie na poziomie.

Co do Grzelaka - Czlowiek szklanka. Zostal jeszcze Nowak ( odpukac ) z jego garbatym szczesciem


Ale bramka.... Swietny strzal Tyminskiego.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując