Polonia niezle teraz przycisnela
Bytomianie i GKS slabo graja... Karny dla Polonii ale oczywiscie sedziowie na poziomie.
Co do Grzelaka - Czlowiek szklanka. Zostal jeszcze Nowak ( odpukac ) z jego garbatym szczesciem
Ale bramka.... Swietny strzal Tyminskiego.