Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
jkw
Member
Od: 01.2010
Offline
#
8467
26.02.2011, 15:13
wpuszczają tylko 750 osób bo muszą zrobić strefę buforowa i na to idzie 250 miejsc.
jkw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jkw
Znajdź inne posty napisane przez jkw