Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
mikel
Member
Od: 11.2010
Skąd: Płońsk - mazowieckie
Offline
#
20973
26.02.2011, 15:07
Szukam obrazka z "amiką poznań" kiedyś ktoś dawał ten jpeg na forum,oczywiście obrazek został zrobiony żeby ośmieszyć amikę i coś tam na nim było "DUMA, HONOR, TRADYCJA" Jakby ktoś miał to prosiłbym o wstawienie.
mikel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mikel
Znajdź inne posty napisane przez mikel