Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11883
Stary 26.02.2011, 15:07
Zgoda co do tego, że tematy u Pospieszalskiego były ciekawsze i bardziej przyziemne niż u Lisa, który robi komerchę, aby jak najwięcej wyciągnąć z reklam w przerwach programu. Poza tym to jest kompletnie inny target, więc ciężko porównywać te programy. Poziom dziennikarstwa Lisa też nie jest wysokich lotów, o czym pisałem tu wielokrotnie w dłuższych i krótszych komentarzach, więc nie muszę ciągnąć tego tematu.

Pospieszalski wyleciał moim zdaniem zasłużenie, a ostatni program promujący Gmyza i historię o TW Geremku tylko przepełnił czarę goryczy.