|
Zgoda co do tego, że tematy u Pospieszalskiego były ciekawsze i bardziej przyziemne niż u Lisa, który robi komerchę, aby jak najwięcej wyciągnąć z reklam w przerwach programu. Poza tym to jest kompletnie inny target, więc ciężko porównywać te programy. Poziom dziennikarstwa Lisa też nie jest wysokich lotów, o czym pisałem tu wielokrotnie w dłuższych i krótszych komentarzach, więc nie muszę ciągnąć tego tematu.
Pospieszalski wyleciał moim zdaniem zasłużenie, a ostatni program promujący Gmyza i historię o TW Geremku tylko przepełnił czarę goryczy.
|