Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8462
Stary 26.02.2011, 14:57
Titto napisał(a):Wyświetl post
Początek meczu Polonia Bytom - Gks Bełchatów to taka typowa polska rąbanka - podanie, strata, daleka piłka, złe przyjęcie, aut i tak w kółko.
Polonia Bytom to moim zdaniem najsłabszy zespół w Ekstraklasie. Tam grają w dużej części piłkarze, którzy nawet na ekstraklasę się nie nadają...
Pardon. Gra tam Krzysztof Król, wirtuoz lewej strony obrony.
Odpowiedz cytując