Titto napisał(a):

Początek meczu Polonia Bytom - Gks Bełchatów to taka typowa polska rąbanka - podanie, strata, daleka piłka, złe przyjęcie, aut i tak w kółko.
Polonia Bytom to moim zdaniem najsłabszy zespół w Ekstraklasie. Tam grają w dużej części piłkarze, którzy nawet na ekstraklasę się nie nadają...
|
Pardon. Gra tam Krzysztof Król, wirtuoz lewej strony obrony.