Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#718
Stary 26.02.2011, 14:39
HEDu napisał(a):Wyświetl post
a ja nie rozumiem zastrzeżeń do Sivakova ! Grał na pozycji Jirsaka i zagrał o wiele lepiej niż on w wielu meczach, niż razem z Gargułą w całym sezonie. Myśle, ze w pełni zrealizował zalożenia taktyczne. A niektórzy by chcieli pewnie żeby wszyscy grali tak jak wczoraj Melikson, a to typowy nasz ofensywny pomocnik - wreszcie. Sivy jako środkowy zagrał bardzo dobrze,
Gdyby Sivakov grał to, co powinien, to Melikson nie musiałby cofać się na jego pozycję. Maor wracał po piłkę, bo Sivakov nie radził sobie. Gdyby Białorusin wykonywał swoje zadania, to Melikson mógłby grać za Genkovem i wymieniać się pozycjami z Kirmem i Małeckim. Zamiast tego długimi fragmentami gry biegał tuż przed Wilkiem. Sivakov jest lepszy od Jirsaka, ale nie oszukujmy się, Tomas gra tak, że to nie jest wielki komplement.
Odpowiedz cytując