Temat
:
Praca
Wyświetl pojedynczy post
JAN ZEMBRZYCKI
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
422
26.02.2011, 14:26
Mam takie pytanie ,wyciągnie 1,600zl-1,700zl netto na rękę w Krk
.
Bo myślę dojeżdżać do Krakowa,i chce mniej więcej oszacować koszty itp.
JAN ZEMBRZYCKI
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JAN ZEMBRZYCKI
Znajdź inne posty napisane przez JAN ZEMBRZYCKI