Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8457
Stary 26.02.2011, 14:21
A bandy teraz drogie, nowoczesne. Taniej będzie rozwiązać z nim kontrakt niż naprawiać cały sezon banery
Sedziowe...sędziowie to ogólnie będzie problem w tej rundzie. Dla wszystkich. Ten co w Gdyni sędziował też jakiś dziwny był. Nie czuł za dobrze gry.
Ostatnio edytowane przez tofik : 26.02.2011 o godz. 14:23.
..
Odpowiedz cytując