A bandy teraz drogie, nowoczesne. Taniej będzie rozwiązać z nim kontrakt niż naprawiać cały sezon banery

Sedziowe...sędziowie to ogólnie będzie problem w tej rundzie. Dla wszystkich. Ten co w Gdyni sędziował też jakiś dziwny był. Nie czuł za dobrze gry.