Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8456
Stary 26.02.2011, 14:13
W innych krajach raczej inaczej na to pewnie mowia Nie mam pewnosci, ale wystarczy powiedziec ze "Cala pilka przekroczyla linie bramkowa"

Do tego dodac kamery umieszczone w poprzeczce, czujniki w pilkach i dodatkowego sedziego Wtedy dopiero by byla jazda

Zobaczylem sobie jeszcze raz mecz na spokojnie. Musze przyznac ze gdy nie patrzy sie zbytnio na obrone to widac progres i to spory w grze obu druzyn.
Szatalow moze sporo jeszcze namieszac. Przyznac jednak trzeba ze szanse na utrzymanie sa minimalne.

Najsmieszniejsze jest to ze moim zdaniem ( na spokojnie oczywiscie ) sedziowie polenili 8 (!) wielbladow ktore wplynely na obraz meczu jak i na wynik.
Ocena ich pracy musi byc zenujaco slaba.

Tak z ciekawostek : Gol wreszcie doturlal sie do nas. Bedzie grac z numerem 5.
Dobrze ze teraz bo nie wiemy jak sie czuc bedzie IV a Borysiuka trzeba posadzic na lawke bo raz ze wolne i rozne to on wykonuje gorzej niz ja, to do tego musimy zadbac o bandy okalajace boisko, gdyz ten typ lubi strzelac z dystansu


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując