Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 26.02.2011, 14:06
Cytat:
PS: lubię jak nasi grają w pt
Lubię jeśli wygrywają, bo jak tracą punkty to cały weekend jestem podminowany
Ruch jest słaby, ale boisko pewnie nie będzie idealnie przygotowane, więc może być 1-0 nawet, ważne aby 3 pkt zostały u nas.
Odpowiedz cytując