Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Oxydrene
Senior Member
 
Od: 08.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4245
Stary 26.02.2011, 14:03
Ja mam pytanie odnosnie kupna biletu innym osobom. Spotkal sie juz ktos z taka sytuacja? Wystarczy podac dane i bilet bedzie, a jak sie ma sprawa z tymi "znizkami"? Wtedy trzeba miec jakis dokument tej drugiej osoby?
Odpowiedz cytując