Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Oxydrene
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
4245
26.02.2011, 14:03
Ja mam pytanie odnosnie kupna biletu innym osobom. Spotkal sie juz ktos z taka sytuacja? Wystarczy podac dane i bilet bedzie, a jak sie ma sprawa z tymi "znizkami"? Wtedy trzeba miec jakis dokument tej drugiej osoby?
Oxydrene
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Oxydrene
Znajdź inne posty napisane przez Oxydrene