Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8454
Stary 26.02.2011, 14:01
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Nie tyle grał, co był na boisku.

Edit. Co do nazewnictwa - to ja również zauważam ten błąd. Zmierzcie obwód piłki i rzeczywiście jest on dłuższy niż śednica koła, któe powstaje po rzucie piłki na płaszczyzne. Czyli teoretycznie piłka może być kilka- kilkanaście cm za linią, a nie przekroczyła linii całym obwodem. Owiń piłkę sznurkiem dookoła, następnie go rozwiń i zobacz jaki jest cały obwód piłki.
nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale każdy kto chodził do podstawówki wie że obwód jest większy od średnicy ale to chyba nie chodzi o obwód a o "przebywanie" całej piłki za linią bramkową
Odpowiedz cytując