kreseq napisał(a):

Wiec rozumiem ze obstawiasz Jagiellonie jako MP ? Wtedy ok, mozemy miec MP za rok
|
Akurat nie uważam że brak Grosika i Peszki dla ich drużyn oznacza katastrofe na wiosne, jednak wiatraki są potrzebne w każdej ekipie.
Co do Chinyamy włosny na blond, gra dno.