Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sensej
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8450
Stary 26.02.2011, 13:53
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Wiec rozumiem ze obstawiasz Jagiellonie jako MP ? Wtedy ok, mozemy miec MP za rok
Akurat nie uważam że brak Grosika i Peszki dla ich drużyn oznacza katastrofe na wiosne, jednak wiatraki są potrzebne w każdej ekipie.

Co do Chinyamy włosny na blond, gra dno.
Odpowiedz cytując