|
O Sobolewskim faktycznie zapomniałem, ale on ma klauzulę w umowie o jej przedłużeniu o kolejny rok i zapewne z tego skorzysta.
Kowalskiego pomijam z rozruchu, nie wiem jakim absurdem musiałby wykazać się dyrektor sportowy, aby przedłużyć z nim kontrakt. Może i wychowanek, ale to nie jest piłkarz na poziomie ekstraklasy.
|