Wyświetl pojedynczy post
kasprzak11
Junior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Kokotów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#866
Stary 26.02.2011, 13:23
A ja powiem tak. Jeszcze się uczę i nie mam nie wiadomo jak zamożnych rodziców żeby mi kupili karnet chociaż mój ojciec to zapalony Wiślak ale jakoś mi się udało uzbierać kasę i kupić karnet na G nie sądze żeby ceny były nie wiadomo jak wielkie jak ktoś chce to potrafi ja sam przez tydzien zostawalem dłużej na praktykach by kupić karnet a kumpel chodził roznosić ulotki i oboje jesteśmy teraz posiadaczami karnetów trochę chęci nie trzeba narzekać tylko kombinować bo jak ktoś naprawde bardzo chce wspierać klub na meczach gorącym dopingiem to chociaż by skały srały to wytrzaśnie kase i kupi
Odpowiedz cytując