Wyświetl pojedynczy post
Kowalski
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11877
Stary 26.02.2011, 13:19
Orzeu: "Jeśli kogoś lubi reszta świata to zazwyczaj dlatego ze ten ktoś tej reszcie pasuje i jego działania są zgodne z ich interesami co nie oznacza ze sa zgodne z interesem Polski."

"Slabe pytanie. Jedz do Gruzji i popytaj na miejscu czy popieraja Sakaszwilego czy nie."
Ja nie pytałem czy w Gruzji popierają Saakaszwilego, tylko pytałem czy Twoja opinia w zdaniu poprzednim dotyczy działań L.Kaczyńskiego w Gruzji i na Ukrainie. Wymijający wywód, który zapodałeś nie jest odpowiedzią na moje pytanie. Swoją drogą jeśli moje pytanie słabe to Twoja odpowiedź jeszcze słabsza.