Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 9.
Wyświetl pojedynczy post
KruQ
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
122
26.02.2011, 13:17
Wisła-Podbeskidzie 3-0 (1-0)
Skład: Pereiko - Cikos, Jaliens, Bunoza, Paljić - Sobolewski, Melikson, Garguła - Małecki, Genkov, Kirm
Bramki: Małecki,Garguła,Melikson
Zmiany: Wilk, Jirsak, Rios
KruQ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KruQ
Znajdź inne posty napisane przez KruQ