Wyświetl pojedynczy post
konrad123
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43757
Stary 26.02.2011, 12:56
Ja jestem zwolennikiem talentu Riosa. Chciałbym aby zagrał 90 minut w meczu z Podbeskidziem. Nie musi strzelać bramek, żeby tylko dobrze grał! Dużo asyst wynagrodzi brak goli
Odpowiedz cytując