Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#655
Stary 26.02.2011, 12:54
sayek89 napisał(a):Wyświetl post
No to wszyscy idą na Podbeskidzie. Nie ważne czy puchar czy liga, komplet musi być.
jak na 22:00 pójdziesz za mnie do pracy to będę na R22
Niestety oglądne tylko pierwszą połowę w tv i do pracy...
pewnie będzie troche zmian w składzie w porównaniu z meczem ze śledziami - Branco? Sobol? Buznoza? Guła? Jirsak? może Rios