sayek89 napisał(a):

|
No to wszyscy idą na Podbeskidzie. Nie ważne czy puchar czy liga, komplet musi być.
|
jak na 22:00 pójdziesz za mnie do pracy to będę na R22

Niestety oglądne tylko pierwszą połowę w tv i do pracy...
pewnie będzie troche zmian w składzie w porównaniu z meczem ze śledziami - Branco? Sobol? Buznoza? Guła? Jirsak? może Rios